4 urodziny My Way

18 listopad 2016

Modna marka biżuterii dla kobiet My Way Jewellery świętuje swoje czwarte urodziny. O trudnych początkach, inspiracjach płynących z bliskości morza oraz nowościach opowiada Aleksandra Nowak- dyrektor kreatywna i założycielka marki.

Marka biżuterii My Way Jewellery właśnie obchodzi swoje czwarte urodziny. „Kiedy to zleciało?”- pyta dyrektor kreatywna i założycielka marki Aleksandra Nowak. „W 2012 zaczynaliśmy z kilkoma modelami naszyjników. Dzisiaj My Way to naszyjniki, bransoletki, pierścionki i akcesoria skórzane. Samej biżuterii mamy 365 modeli. Początki nie były łatwe. Mieliśmy pomysł i mnóstwo chęci, ale wszystkiego musieliśmy się nauczyć od podstaw.  Nie ustrzegliśmy się też błędów, ale kto by dzisiaj o tym pamiętał ” z uśmiechem wspomina Aleksandra Nowak.

Od początku swojego istnienia marka My Way Jewellery stawiała na jakość. Wszystkie produkty wykonane są ze srebra próby 925, te w kolorze złota są pozłocone 18 lub 23 karatowym złotem. Kilka modeli jest rodowanych. Niedawno do sprzedaży zostały wprowadzone bransoletki na sznureczkach, perłowe bransoletki czy pierścionki i kolczyki z kryształkami i perłami Swarovski. W trosce o mężczyzn, którzy mają kłopot z trafieniem w gust swojej partnerki, marka My Way wprowadziła karty podarunkowe.

My Way Jewellery to marka, która powstała nad pięknym polskim morzem. To z niego czerpiemy inspiracje. Z jego zmienności i niepowtarzalności. To wspaniałe miejsce do rozwoju zarówno biznesowego, jak i intelektualnego i duchowego. Nie byłoby My Way Jewellery, gdyby nie kobiety. To dla nich powstała ta marka, aby dziewczyny często bardzo różnorodne, każda ze swoimi pasjami i filozofią życia mogły lśnić razem z biżuterią My Way. „Niepowtarzalną jak morze, czasem stonowaną i grzeczną, a innym razem żywiołową i szaloną tak jak nasze klientki. Nasza biżuteria pasuje na każdą okazję” dodaje Aleksandra Nowak.

Marka biżuterii dla kobiet My Way Jewellery ma za sobą kilka milowych kroków, ale co było największym i najważniejszym? „Myślę, że największym krokiem milowym, a zarazem kryzysowym wydarzeniem był rebranding jaki przeprowadziliśmy w 2014 roku. Całkowicie nowe logo, nowa platforma online to tak jakby nowy początek. Kosztowało nas to wiele pracy i stresu, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.”

Biżuteria My Way Jewellery jest dostępna online na naszej stronie internetowej www.myway-jewellery.com, jak i na najlepszych polskich modowych platformach multibrandowych. Od pewnego czasu naszą biżuterię można kupić również stacjonarnie w kilku butikach w Gdyni, Sopocie oraz jednym w Warszawie. „Cały czas szukamy nowych miejsc, gdzie mogłaby się pojawić nasza oferta. Szczególnie szukamy butików chętnych do współpracy z Warszawy, Krakowa i Poznania”.

To jak My Way Jewellery będzie świętować swoje czwarte już urodziny? „Na pewno przygotujemy jakąś fajną promocję dla naszych klientów”.

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz