Biżuteria gwiazd

24 wrzesień 2015

Get the STAR look – polskie Gwiazdy pokochały MyWay!!!

Biżuteria jest nieodłącznym elementem stroju. Nosimy ją na co dzień, do pracy, mamy ulubione pierścionki, łańcuszki, których nie zdejmujemy nawet idąc spać. Na pewno macie taką biżuterię do której czujecie sentyment, przypomina Wam o wspaniałych wydarzeniach, jest z Wami od zawsze. Coś co się świetnie nosi, pasuje do nas, a my czujemy się wyjątkowo i wspaniale.

A na specjalne okazje? Często wybieramy modele, które  wyglądają spektakularnie, dodają nam szyku, wdzięku, urody i smaku całemu strojowi.

Chcemy wyglądać jak Gwiazdy, a one właśnie pokochały biżuterię My Way!!!

Więc jak być Gwiazdą???

Chcesz wyglądać niewinnie i dziewczęco? Nic prostszego. Pomoże w tym delikatna, subtelna sukienka i romantyczny naszyjnik z dwoma sercami. Czyżby Ania Popek naszyjnikiem PODWÓJNE serce chciała coś nam przekazać?  : )A może wybierzecie, tak jak Agnieszka Jastrzębska, autorka bardzo popularnego „Jastrząb Post” złotą pojedynczą gwiazdkę? Taki subtelny, niewinny talizman na szyi doda nam wdzięku i uroku.Casualowemu lookowi  delikatności doda naszyjnik z podwójnymi motylkami http://myway-jewellery.com/pl/naszyjniki/naszyjnik-podwojny-motyl-93.html dokładnie tak, jak wybrała Monika Zamachowska. Styl smart casual wkroczył już na poważnie do biur, rzadko poza bankami zauważymy młode kobiety w garsonkach, czy garniturach. Casual look również w telewizji śniadaniowej.A może postawisz na rockowy styl tak jak Marcelina Zawadzka czy Marzena Rogalska? Taki naszyjnik doda smaku, zaciekawi i spowoduje, że przejdziesz nie zauważona! A dopełnieniem do tego będzie komplet srebrnych bransoletek.http://myway-jewellery.com/pl/naszyjniki/naszyjnik-round-expression-glam-175.html

Wiele naszyjników na raz? Oczywiście! Ale tylko na wypielęgnowanym dekolcie! Ten styl najbardziej podoba się stylistce Gwiazd – Wigannie Papinie. Wśród kilku naszyjników ukryło się pełne złote serduszko My Way.

Życzymy Wam i sobie, aby biżuteria My Way znalazła się wśród tych,  z którymi nie możecie się rozstać.

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz