TATUAŻE BIŻUTERYJNE w konkursie POLKI.PL

10 lipiec 2015

Zdobienie ciała złotymi i srebrnymi tatuażami to najgorętszy trend tego lata. Teraz możesz je wygrać w konkursie organizowanym na portalu polki.pl http://polki.pl/uroda_cialo_artykul,10044148.html w którym jesteśmy sponsorami nagród. Nie przegap okazji !!!

W pierwszej kolejności zapoznaj się  z REGULAMINEM KONKURSU , potem zobacz jak KROK PO KROKU zarejestrować się na portalu, następnie kliknij BIORĘ UDZIAŁ i puść wodze fantazji.

Odpowiedz w kilku zdaniach „Jak wyglądałby najbardziej szalony tatuaż, który odważyłabyś zrobić sobie na ciele?”  Zgłoś swój udział i wygraj tatuaże MY WAY !!! Jeżeli nie chcesz mieć prawdziwego tatuażu, możesz zaszaleć używając tatuaży biżuteryjnych. Poczuć jak to jest zanim zdecydujesz się na prawdziwy tatuaż.  Zobacz jak dzięki naszym produktom możesz stworzyć wspaniałe kompozycje biżuteryjno- tatuażowe.

Do kompozycji użyto tatuaży biżuteryjnych http://myway-jewellery.com/pl/tatuaze-bizuteryjne-100

Dlaczego wybrać tatuaże My Way? Ponieważ oferujemy jakość w najatrakcyjniejszej cenie na rynku. W cenie 29 zł  kupujesz opakowanie zawierające 4 blistry z różnymi motywami.

Zainspiruj się i bądź tą, która zdobędzie nagrodę ?

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz