Tatuaże biżuteryjne podbijają serca gwiazd!

30 czerwiec 2015

Prawdziwy tatuaż jest zobowiązaniem na całe życie- chyba, że postanowisz usunąć go laserowo. Dlatego decyzja co ma zdobić Twoje ciało i w której jego części musi być dobrze przemyślana. A Ty dobrze przygotowana na porcję bólu. Fajną alternatywą dla osób niezdecydowanych, przymierzających się do tatuażu lub tych, które nie chcą mieć permanentnego nadruku na ciele są… zmywalne tatuaże. Tu na myśl przychodzą dziecięce czasy, ekscytacji i radości z aplikacji tatuaży z młodości… pamiętacie to? ? Ta moda is back?

Lśnij jak gwiazda

Modowy świat dodatków w ostatnim czasie podbijają metaliczne tatuaże biżuteryjne. Jest to bardzo efektowny sposób na dodanie lśniącego akcentu każdej stylizacji. Trend ten oczywiście podchwyciły i wypromowały celebrytki. Beyonce uwielbia tą formę zdobienia ciała i chętnie nosi zmywalną biżuterię zarówno do codziennych stylizacji jak i do bikini, nakładając kilka wzorów jednocześnie! Umiar jest w tym przypadku niepożądany :)

Źródło: pictures.stylebistro.com/mp/NGMoP0adgV2l.jpg

Polskie gwiazdy również podążają za trendami. Swoje ciało biżuteryjnymi tatuażami ozdobiły już Edyta Górniak, Margaret, a Maffashion prezentowała je w kampanii zegarków Versace.

Źródło: afterparty.pl/exclusive_artykul,22760.html

Źródło: 34-magazine.com/wp-content/uploads/2015/02/maffashion_9aaddd.jpg

Zestawiaj ze sobą różne wzory i kolory – modnym jest łączenie motywów srebrna biżuteria ze złotymi i czarnymi akcentami. Ograniczeniem w tym temacie może być tylko…Twoja wyobraźnia! Tymczasowe tatuaże są idealnym dodatkiem – zabieraj je ze sobą na koncerty, plażę, śluby, imprezy nosząc zarówno do casualowych ubrań, eleganckich sukienek, strojów sportowych czy kąpielowych!

Łatwo, przyjemnie i efektownie!

Tatuaże są łatwe w aplikacji – wystarczy wyciąć wybrany wzór, usunąć folię ochronną, przyłożyć do ciała, zmoczyć wilgotnym wacikiem i ściągnąć – voila! To wszystko zajmie Ci kilka minut! Są całkowicie bezpieczne dla skóry. Biżuteryjne tatuaże będą utrzymywały się na ciele kilka dni (w zależności od tego jak będziesz się

z nimi obchodzić). Jeśli chcesz cieszyć się nimi dłużej, nie balsamuj miejsc na których jest naniesiony tatuaż. Jak wiadomo, kobieta zmienną jest, więc jeśli zapragniesz odmiany, łatwo możesz usunąć tatuaże – wystarczy zmyć je oliwką i planować nakładanie kolejnych wzorów!

Jeśli mowa o wzorach – zobacz jakie motywy tatuaży możesz kupić w naszym sklepie http://myway-jewellery.com/pl/bizuteria-14 A o sposobie nanoszenia tatuaży na skórę, możesz przeczytać tu http://myway-jewellery.com/pl/c/jak-naniesc-tatuaz-67

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz