Biżuteria ślubna, dokonaj tego wyboru z My Way Jewellery

17 czerwiec 2015

Prawie każda kobieta dzień ślubu postrzega jako najważniejszy dzień w życiu. Wiele z nas odpowiednio wcześniej rozpoczyna szalone przygotowania, aby każdy detal był dopracowany w najmniejszym szczególe. Tu nie ma miejsca na improwizację, a pomyłki nie wchodzą w grę…no chyba, że chcemy narazić otoczenie na gniew przyszłej Panny Młodej :)

WYMARZONA SUKIENKA ŚLUBNA

Jako że największa uwagę będzie przykuwał wizerunek, wiele czasu poświęca się na wybór odpowiedniego garnituru, smokingu i co najważniejsze: sukni. Pamiętacie jeszcze Wasze suknie ślubne, a jeśli jeszcze nie brałyście ślubu, to czy macie już jakieś plany na Waszą kreacje na ten wyjątkowy dzień? Czy będzie to suknia podobna do tej z bajek Disneya, czy skromna sukienka?

Zauważyliśmy, że ostatnio odchodzi się od tradycyjnych ślubów i bardzo modne stają się śluby w stylu vintage, które odbywają się najczęściej na świeżym powietrzu. Dobierając odpowiednie dodatki Młoda Para i jej goście mogą przenieść się do minionej epoki. Jeśli którejś z Was marzy się suknia w tym stylu, to koniecznie zapytajcie mamę albo babcię, może jeszcze któraś z nich zachowała swoją! Będzie wymagać odświeżenia, ale efekt wow gwarantowany:)

OBOWIĄZKOWE DODATKI

Oczywiście, tak jak suknia ślubna, istotne są również dodatki torebka, buty, rękawiczki i biżuteria. Nasza biżuteria nie jest dokładnie biżuterią w stylu vintage, ale jest na tyle uniwersalna i niestandardowa, że niektóre modele idealnie wpiszą się w ten styl… zresztą zobaczcie sami nasze propozycje:)

Zdjęcia: pinterest.com, tressugar.com, bransoletka: Bransoletka pełne serce

Zdjęcie: pinterest.com, buty: Gucci, torebka: znaleziona na pinterest.com, naszyjniki: http://www.myway-jewellery.pl/naszyjnik-podwojne-serce-433.html, bransoletki: Bransoletki bangle me up

Zdjęcia: pinterest.com, tressugar.com, naszyjnik: Naszyjnik Obrączka

Zdjęcia: pinterest.com, tressugar.com, naszyjnik: Naszyjnik Podwójny Kwiat

Zdjęcia: pinterest.com, naszyjnik: Naszyjnik ze znakiem nieskończoności

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz