Biżuteria na ciało? Jaki strój kąpielowy? LATO odważnie czas ZACZĄĆ !!!

11 czerwiec 2015

Pogoda zachęca nas do spędzania wolnego czasu na plaży. Bez względu na to czy będziemy się opalać, pływać czy grać w siatkówkę, ważne abyśmy w stroju kąpielowym czuły się wygodnie i kobieco. Przedstawimy Wam kilka prostych zasad, o których należy pamiętać, przy wyborze idealnego kostiumu kąpielowego.

Strój kąpielowy powinien być przede wszystkim w kolorze, który lubicie, doda Wam to większej pewności siebie i podkreśli atuty Waszej urody. Jeśli nie czujecie się dobrze w kostiumach dwuczęściowych zawsze macie do wyboru jedno częściowe, lub dwu z górą w formie takini (koszulka). Oczywiście podstawą jest zadbane ciało, przed wyjściem na plażę wykonujemy depilację, peeling i pedicure. Tak oczywista oczywistość, która z nas nie uwielbia rozkoszować się tą przyjemnością.

Zdjęcie: pinterest, biżuteria: My Way Jewellery, strój kąpielowy: Lisa Marie Fernandez, buty: Kate Spade New York. Produkt dostępny pod linkiem: http://myway-jewellery.com/pl/bransoletki/bransoletka-around-my-mind-naughty-girl-270.html

Jeśli Twój biust nie jest zbyt dużego rozmiaru , to możesz go powiększyć poduszkami push-up czy wkładkami. Pomogą również falbanki na górnej części stroju, które optycznie go powiększą. Jeśli masz większe biodra, to zadbaj o to, aby dół stroju nie miał już dodatkowych falbanek. Wybierz ciemniejszy kolor majtek, bez dodatkowych ozdób, w przypadku góry kostiumu – pełna dowolność! Może być w modne w tym sezonie kwiaty lub printy.

Zdjęcia: pinterest.com

Natomiast jeśli masz większy biust to nigdy nie kupuj za małego biustonosza, w nadziei, że może go pomniejszy, zaburzy to proporcje i wywoła efekt odwroty do zamierzonego :)! Wybieraj górę kostiumu z odpowiednim usztywnieniem pod biustem i staraj się unikać bardzo cienkich ramiączek.

Zdjęcia: pinterest.com

Jeśli masz zbyt dużo kochanego ciała w okolicach brzucha to przy doborze góry kostiumu, wybieraj taką która odwróci uwagę od brzucha, np. z wiązaniem na szyi lub wiązaniem pod biustem, które optycznie wysmukli talię. Podobnie działają printy, będą przykuwać oko do kostiumu, a nie do nadmiaru centymetrów w talii. Dobrze sprawdzają się również stroje jedno częściowe lub takini.

Zdjęcia: pinterest.com

Więcej centymetrów w okolicach ud i bioder można ukryć kupując szorty zamiast wyciętych majtek. Natomiast jeśli twoje uda są masywne, to szorty je jeszcze powiększą, zatem kupuj dół bikini z większym wycięciem i podniesioną talią, aby optycznie wyszczuplić nogi. Pamiętaj o doborze stroju do Twojego rozmiaru- nie wybieraj stroju za małego, ani nie za dużego, tak aby były zachowane proporcje.

Zdjęcia: pinterest.com

Dla podążających za trendami, mamy również kostiumy kąpielowe z ciekawie zapowiadającym się trendem biżuterii na ciało. Czy jesteśmy gotowe na tą modę w naszych warunkach klimatycznych? A może warto skorzystać z produktu My Way Jewellery jakim jest tatuaż biżuteryjny. Kochane, pamiętając o powyższych zasadach które wybieracie stroje, rozmażmy się nad kilkoma propozycjami innych zachodnich marek biżuterii…

http:/ /www.reliableluxe.com/get-ready-summer-beyonce-rihanna-style-body-chains-just-landed

Rihanna zawsze wyznaczała trendy, nasza marka również do takich chce należeć i pokusić się o taką linię biżuterii na ciało… może już na sezon 2015? Tatuaże biżuteryjne już są… polecamy na plaże i nie tylko…

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz