Modna biżuteria z serialu "Sex and the city"

29 maj 2015

"Sex w wielkim mieście" to serial, który powstał na podstawie bestsellerowej książki Candace Bushnell, a który zna chyba każdy, a na pewno każda fashonistka. Opowiada o losach czterech przyjaciółek mieszkających na Manhatanie (Apartament Carrie to obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Nowego Jorku).

Jego narratorką jest Carrie Bradshaw, która pisze co tydzień dla gazety New York Star, dostaje również pracę w Vouge, którego nowe numery woli sobie kupować… zamiast obiadu. Carrie tak bardzo kocha modę i buty, że posuwa się nawet do osobliwego wyznania, mówiąc „Lubię moje pieniądze w miejscu, w którym mogę je widzieć… wiszące na wieszakach w mojej szafie”. Może w przyszłości tak powie o swojej biżuterii, o swoim czarnym brylancie…

Styl Carrie ciągle inspiruje miliony kobiet na świecie. Jej stylizacje są bardzo barwne i kobiece, a na co dzień chodzi w szpilkach „– Mam okropny lęk wysokości. – Ja wręcz przeciwnie, widziałaś moje szpilki.”, dba również o dodatki takie jak biżuteria, torebki, paski czy apaszki. W serialu, zarówno jak i w filmie, podziwiamy kreacje wielu projektantów. Stylizacje przygotowywała nowojorska stylistka Patricia Field, która to nauczyła nas nosić buty od Manola Blahnika i Jimmy’ego Choo, a także kreacje od Chanel, Diora, Fendi czy Balenciagi.Wszystkie miłośniczki serialu pamiętają na pewno kultowy złoty naszyjnik ze spersonalizowaną zawieszką który nosiła Carrie.

Jeśli szukasz biżuterii jak z kultowego serialu ‚Seks w wielkim mieście’, zobacz nasz spersonalizowany naszyjnik z kolekcji Me, Myself & I z umieszczoną literą z boku łańcuszka - Naszyjnik A.

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz