Modna biżuteria z ulic Nowego Yorku

25 maj 2015

W lutym 2014 tego ruszyła jesienno-zimowa edycja NY Fashion Week. Podczas nowojorskiego tygodnia mody mieliśmy okazję podziwiać kolekcję najznakomitszych projektantów z całego świata. Jednak prawdziwy pokaz mody odbywa się na ulicach wielkiej stolicy. Mieszkanki Nowego Yorku wyróżnia to, że osiągają perfekcyjny wygląd bez większego wysiłku.

W ich stylu nie chodzi wcale o metki od najlepszych projektantów, tylko o to, jak zestawisz wszystko ze sobą. Nowojorczycy noszą ciuchy casual, a sekret tkwi w tym, jak potrafią je łączyć. Ich styl można nazwać modernistycznym, porównywalnym do nowoczesnej architektury miasta. Mieszkańcy Nowego Yorku rozumieją magię dobrego krawiectwa i ponadczasowych ubrań. Stawiają także na jakość. Nie chodzi o to, by kupić jak najwięcej i wszystko co jest aktualnie trendy. W ich stroju zawsze można dostrzec ekstra designerski element, coś rzucającego się w oczy, coś co przełamuje powagę stylizacji. Biała koszula noszona ze skórzaną kurtką, zwykły t-shirt z markową torebką oraz trampkami.

Charakterystycznym elementem, który wyróżnia styl nowojorczyków jest noszenie minimum biżuteria srebrna lub biżuteria pozłącana. Żyjąc w ciągłym biegu, nie mogą pozwolić sobie na dyskomfort. Dlatego też stawiają na delikatne dodatki w nowoczesnym designie… i to w zupełności wystarczy!

Produkty wykorzystane do stylizacji: pozłacany naszyjnik XO, pozłacana bransoletka KRZYŻYK, srebrna bransoletka LIFE

Produkty wykorzystane w stylizacji: pozłacana bransoletka GWIAZDKA, srebrny naszyjnik ze znakiem nieskończoności LIFE.
Również Charlize Mystery podczas zeszłorocznego NY Fashion Week postawiła na proste dodatki…

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz