My Fashion. My Life. My Way - Jewellery

21 maj 2015

Większość z nas zapewne choć raz w życiu myślała o zerwaniu złotych kajdanek korporacji, wyzwoleniu się i puszczeniu wodzy biznesowej fantazji, bezgranicznym oddaniu się w realizacji własnych marzeń…zrobienia czegoś w życiu na 100% po swojemu!

Okazuje się, że do odważnych kobiet świat należy! To właśnie nad polskim morzem z pasji do życia w pełni narodził się pomysł stworzenia własnej marki - modna biżuteria, za którą stoi nie tylko idea, ciekawe wzornictwo, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania w którą wkładamy wiele serca i pasji.

Tak jak to nie są puste słowa, tak naszyjniki i bransoletki My Way Jewellery kryją w sobie naprawdę bogate wnętrze. Wszystkie srebrne bransoletki, srebrne pierścionki i łańcuszki wykonane są ze kruszcu próby 925, a niektóre modele dodatkowo pozłocone 18 karatowym złotem żółtym bądź różowym, co gwarantuje właścicielce wysoką odporność na uszkodzenia. Po prostu modna biżuteria wysokiej jakości.Produkty możesz odnaleźć:

NASZYJNIK BOY AND GIRL, NASZYJNIK WAŻKA MY WAY, NASZYJNIK SERCE LOVE

Zależało nam, aby nasza biżuteria łączyła w sobie  te wszystkie  cechy jednocześnie,  zaspokajając tym samym gusta najbardziej wymagających klientek. Podkreślała styl i indywidualność każdej kobiety,  a także była odzwierciedleniem jej przeżyć. My Way Jewellery – to modna biżuteria, która powstała właśnie z myślą o kobietach i dla kobiet, aby każdego dnia mogły wyrażać siebie i swoje emocje. Nie bez przyczyny naszym symbolem jest ważka, która pojawia się w postaci graweru na przeciwwadze umieszczonej na większości produktów, wyróżniając go w ten sposób pośród innych marek z kategorii biżuteria srebrna i biżuteria pozłacana dostępna na rynku. To gwarancja, że posiadasz modną biżuterię i najwyższej jakości.

„Ważka to symbol nieskończoności, odnowy oraz aktywności. To ciągła zmiana i bogactwo barw. Ten znak idealnie komponuje się z filozofią marki, jaką jest miłość do życia i wyrażanie siebie” – dodaje Aleksandra Nowak, Dyr. Kreatywna i założycielka marki.

Wszystko jest możliwe,  wyraź siebie – let’s do it your way!:)

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Dodaj komentarz

Imię*
Email:*
Komentarz*
  Dodaj komentarz