V… jak Victory, pozłacany naszyjnik z kolekcji Me, Myself & I. Idealny prezent dla każdej kobiety, która lubi zwyciężać. Ten spersonalizowany naszyjnik My Way Jewellery z umieszczoną literą z boku łańcuszka nabiera nowoczesnego charakteru dzięki modnemu i nietypowemu umiejscowieniu litery. Pokochaj biżuterię My Way Jewellery i ciesz się nią każdego dnia. Dopasuj taką, która będzie wyrażać Ciebie i Twój charakter na każdym kroku. Pozłacane naszyjniki to modna biżuteria, często biżuteria gwiazd. Swoją klasyką i prostotą wpisuje się w trend biżuterii na każdy dzień- tak zwanej every day.

Biżuteria srebrna próby 925, biżuteria pozłacana 18 karatowym złotem. Naszyjniki My Way Jewellery posiadają przeciwwagę, dzięki której nie przesuwają się podczas noszenia. Model posiada możliwość zapięcia łańcuszka na dwóch różnych długościach.

 

  • Kolor biżuterii Pozłocenie
  • Kolekcja Me, Myself and I
OCENA PRODUKTU 
Violetta 2014-10-23

Jedyny i niepowtarzalny!

Nigdzie, dosłownie nigdzie nie mogłam znaleźć naszyjnika ze swoją pierwszą litera imienia! No chyba, że jakąś tandetę na bazarku. I nareszcie dostałam w prezencie :) Umiejscowienie litery super, każdy go zauważa i miło komentuje. A ja się w nim kąpię, chodzę na siłownię, dosłownie wszystko i jest niezniszczalny! Dziękuję :)

DODAJ KOMENTARZ !

DODAJ KOMENTARZ

Naszyjnik Litera V

Naszyjnik Litera V

DODAJ KOMENTARZNaszyjnik Litera V


60,57 zł121,14 zł

Reduced price!
DOSTAWA KURIEREM (PRZELEW) - 15 PLN
DOSTAWA KURIEREM (POBRANIE) - 19 PLN
DOSTAWA KURIEREM POZA POLSKĄ (PRZELEW) - 80 PLN
OCENA PRODUKTU
(TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH)