Prawo do odstąpienia
JEŚLI Z JAKIEGOŚ POWODU ZDECYDUJESZ SIĘ ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY PRODUKT - PODPOWIADAMY JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ
1. ZAPOZNAJ SIĘ Z POCZUCZENIEM ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Przeczytaj jakie są warunki odstąpienia od umowy zawartej na odległość – kliknij aby otworzyć pouczenie.

2. POINFORMUJ NAS O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania produktu bez podawania przyczyny. Musisz poinformować nas o tym w dowolnej formie przed upływem 14 dni (AMANO Aleksandra M. Nowak, ul. Wyspiańskiego 7/11, 81-435, tel. (+48) 606-987-379, e-mail: sklep@myway-jewellery.com). Możesz skorzystać (choć nie jest to warunek konieczny, ale może przyśpieszyć zwrot kosztów transakcji) z wzoru formularza – kliknij aby otworzyć wzór formularza odstąpienia od umowy.

3. PRZYGOTUJ PACZKĘ DO WYSYŁKI

Paczkę z produktem i formularzem (jeśli go wypełniłeś/aś) wyślij na adres AMANO Aleksandra M. Nowak, ul. Wyspiańskiego 7/11, 81-435, Gdynia.

4. OCZEKUJ NA ZWROT ŚRODKÓW

W ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przez nas informacji o odstąpieniu przez Ciebie od umowy dokonamy zwrotu zapłaconej kwoty na wskazany przez Ciebie numer konta lub w innej, wskazanej przez Ciebie formie.

JEŚLI CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ – PODPOWIADAMY JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ
1. POINFORMUJ NAS O REKLAMACJI

Aby ułatwić proces zgłoszenia reklamacji możesz skorzystać (choć nie jest to konieczne) z naszego wzoru protokołu zgłoszenia reklamacji – kliknij aby otworzyć protokół zgłoszenia reklamacji.

2. PRZYGOTUJ PACZKĘ DO WYSYŁKI

Zapakuj towar wraz z wypełnionym formularzem (jeśli go wypełniłeś/aś) oraz dowodem zakupu do pudełka i dobrze je zaklej.

3. WYŚLIJ PACZKĘ NA NASZ ADRES

Paczkę z produktem wyślij na adres AMANO Aleksandra M. Nowak, ul. Wyspiańskiego 7/11, 81-435 Gdynia.

4. OCZEKUJ NA WIADOMOŚĆ

W ciągu 14 dni kalendarzowych rozpatrzymy reklamację i skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia jej wyniku.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY I REKLAMACJI >> „Regulamin

Alternatywne metody rozwiązywania sporów:

Jeżeli kupującym jest konsument, wszelkie spory powstałe na gruncie regulaminu lub umów sprzedaży mogą być rozstrzygane w drodze mediacji (więcej informacji znajduję się tutaj: https://uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595) lub przez platformę internetową http://ec.europa.eu/consumers/odr/.Jeżeli kupującym jest przedsiębiorca, wszelkie spory powstałe na gruncie regulaminu lub umów sprzedaży będą rozstrzygane polubownie przez mediację lub Sąd Arbitrażowy  lub Sąd Powszechny właściwy dla siedziby Właściciela tj. Gdynia.