"Historia My Way Jewellery ma swój początek nad polskim morzem, w miejscu, gdzie ograniczenia dla wyobraźni nie istnieją, a czas zdaje się płynąć trochę wolniej..."

W 2012 roku pojawiliśmy się na polskim rynku biżuteryjnym i od tamtego czasu aktywnie działamy – poszerzamy asortyment, uzupełniamy kolekcję o kolejne stylowe wzory, współpracujemy z czołowymi tytułami modowymi, fashion blogerkami, nasze produkty podbijają serca gwiazd. To co otrzymujesz jest w 100% stworzone z myślą o Twoich potrzebach: modny design połączony z wysoką jakością – to para idealna! Sentencja, którą kierujemy się w codziennym działaniu brzmi:
MY FASHION. MY LIFE. MY WAY.

MY FASHION - Bo lubimy modę, stylowe dodatki, łamanie modowych schematów. Kto powiedział, że srebrna czy pozłacana biżuteria musi być klasyczna? Nie bój się eksperymentować, czas wyrazić biżuterią swoją osobowość. Lśnij!

MY LIFE - Wiemy, że warto, mimo przeciwności losu, realizować swoje marzenia. Projektowanie i produkcja własnej biżuterii? To jest możliwe! Wszystko co robimy, robimy z pasji. Kreuj każdy swój dzień, nie bój się wyzwań!

MY WAY - Po prostu…bądź sobą w 100%!

Chcę mieć pewność, że to co otrzymasz spełni Twoje najwyższe oczekiwania, wywoła uśmiech na twarzy, będzie towarzyszem samych najlepszych chwil. Zapraszam Cię do mojego świata niebanalnej biżuterii i dodatków MY WAY.